1-REZERVASYON

 • Neden otel rezervasyonlarımı sizle yapmalıyım?

Birlikte çalıştığımız oteller son dakikaya kadar satılmamış olan odalarını değerlendirmek için bize en avantajlı fiyatlarını sunuyorlar. Bizde %50 ye varan bu avantajlı indirimleri mutlulukla sizlere paylaşıyoruz. Bu büyük avantajlı fiyatlardan yararlanmak için son günü bekleyebilir veya daha az ama yinede tatmin edici, başka hiç bir yerde bulamayacağınız indirimlerden yararlanarak yedi gün sonrasına kadar rezervasyon yapabilirsiniz. Daha az plan yapıp spontane olmayı sevenlere veya otel rezervasyonlarını önceden yapmayı tercih edenlere… Hotel Same Night ayni gün veya yedi gün sonrasına rezervasyon yapabilme kapasitesi ile herkese hitap ediyor. Hotel Same Night’ın özenle seçilmiş olan otellerinde konakladıkça sadece en iyi fiyatlarla değil aynı zamanda en iyi otellerle de sizlere servis verdiğini göreceksiniz.

 • Birden fazla gün için otel rezervasyonu yapabiliyor muyum?

Evet! Hotel Same Night ile 5 geceye kadar rezervasyon yapabilirsiniz.

 • Hotel Same Night ile sadece son dakika, aynı güne mi rezervasyon yapabilirim?

Hayır! Hotel Same Night ile 7 gün sonrasına kadar rezervasyon yapıp indirimlerden yararlanabilirsiniz.

 • Aynı gün için en geç saat kaçta rezervasyon yapabilirim?

Hotel Same Night saat sabah 10:00’da açılır. Aynı gün için rezervasyonlarınızı sabah saat 10:00’dan gece saat 2:00’a kadar (gece yarısı 12:00’dan sonra) yapabilirsiniz. Ayrıca rezervasyonlarınızı sabah erken saatlerde yaptığınız taktirde daha çok otel seçeneği bulabilirsiniz.

 • Hotel Same Night ile rezervasyon yaparken oda tipini seçebilir miyim?

Sizlere en avantajlı fiyatları sunabilmek adına oda tipinin seçimini otellere birikiyoruz. Ancak bütün rezervasyonlar iki kişilik oda için olup, rezervasyon esnasında size sorduğumuz yatak tipi tercihinizi otellerde uygunluk varsa gerçekleştiriyoruz.

 • Herhangi bir terslik çıktığında veya yanlışlıkla rezervasyon yaptığım durumlarda iade alabilir miyim?

Sizler ödeme yapmadan önce rezervasyon isteğinizi teyit ederken de belirtiğimiz üzere Hotel Same Night hiç bir durumda paranızı iade etmiyor. Çünkü beraber çalıştığımız oteller sadece para iadesi olmayan rezervasyonlarda sizlere bu kadar avantajlı fiyatlar verebiliyor. Ayrıca, sizlerden üç noktaya tıklayarak rezervasyon isteğinizin teyidini alan sistemimiz yanlışlıkla rezervasyon yapma olasılığı ortadan kaldırmaya yöneliktir.

 2-OTEL

 • Otel kategorileriniz ne anlama geliyor?

Otel seçimlerinizi daha iyi yapabilmeniz adına yıldız sıralamalarına ek olarak, otelleri kategorilere ayırdık. Böylelikle sizler de oteller hakkında daha çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz farklı kategorilerdeki otellerin her biri farklı zevklere ve ihtiyaçlara hitap ediyor. İster en lüks otelde kalmak isteyin ister en ekonomik olanda… Hotel Same Night’la herkes aradığı oteli bulabilir! Otellerimiz bizim tarafımızdan teker teker ziyaret edilip, özenle seçilmiş oldukları için, farklı kategorilerde olsalar da hepsi belli bir standart ve kalitenin üzerindedir.

Lüks: Kraliyet ailesi bireyleri gibi ağırlanmak istediğiniz zamanlar için. En iyi servis ve kaliteyi veren 5 yıldızlı oteller

Dizayn: Estetiği ve tarzı eşsiz olan popüler oteller

Konfor: Tüm ihtiyaçlarınızı bulup rahatınıza bakabileceğiniz oteller

Standart: Ekstraları sınırlı olan mütevazi ve güvenilir oteller

Butik: Kendinizi evinizde gibi hissettirecek samimi oteller

 • Birlikte çalıştığınız otelleri nasıl seçiyorsunuz?

Hotel Same Night olarak sizlere iyi bir servis vermek adına sadece standartlarımıza uygun olan ve bizle ayni değerlere sahip otellerleler çalışıyoruz. Bu nedenle sizlere sınırlı sayıda otel seçeneği veriyoruz.  Birlikte çalıştığımız oteller sınırlı sayıda olsa da, amacımız herkesin tercih ettiği bir rezervasyon kanalı olmaktır. Bu nedenle Hotel Same Night olarak, her zevke ve ihtiyaca hitap edecek farklı kategorilerde otellerle çalışmaya özen gösteriyoruz.

 • Otellerin altında bulunan yorumlar ne anlama gelmektedir?

Otellerin altında bulunan yorumları, Hotel Same Night ile o otellerde daha önce kalan müşterilerimiz yazmıştır. Sizler hem başkalarının yorumlarını okuyarak otel seçimlerinizi yapabilir hem de kendiniz otellerde kaldıkça yorumlar yazabilir ve bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Eğer sizler kaldığınız bir otelden memnun kalıp pozitif yorumlar yazarsanız, bizde memnuniyetle o otelle çalışmaya devam ederiz. Fakat beraber çalıştığımız bir otel sizler tarafından çok fazla negatif yorum alırsa, bizde o otelle olan birlikteliğimizi gözden geçiririz.

3- MOBIL UYGULAMA

 • Rezervasyon yapacağım şehri, bölgeyi ve günleri nasıl seçebilirim?

Hotel Same Night’ın ana sayfasında oteller sizin konumunuza en yakın olan oteller ilk sırada olmak üzere sıralanır. Sıralanan oteller aynı gün rezervasyon için, 1 gecelik konaklama müsaitliği olan otellerdir. Giriş ve çıkış   tarihlerini, rezervasyon yapmak istediğiniz şehri ve bölgeyi değiştirmek isterseniz sağ üst kösedeki arama sembolüne tıklamalısınız. Karsınıza çıkan sayfada rezervasyon yapmak istediğiniz tarihleri, şehri ve bölgeyi seçip “Arama Yap” a tıkladığınızda sizin belirlediğiniz kriterlere uygun olan oteller sıralanır. Ayrıca ana ekranda aynı gün rezervasyon için, 1 gecelik konaklama müsaitliği olan otellerden birini seçip“Rezervasyon”  a tıkladığınızda kaşınıza çıkan “Rezervasyon Yap” ekranından giriş-çıkış tarihlerinizi değiştirebilirsiniz ancak tarih değişiklikleri uygulandığında fiyat farklılıkları ile karşılaşabilirsiniz.

 • Kullanıcı bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Kullanıcı bilgilerinizi sol üst kösedeki üç çizgi halinde gösterilen menü işaretinden “Hesap” ı seçerek ve “Hesap” bölümünden  “Ad Soyad/E-Posta Düzenle’’ seçeneğine tıklayarak değiştirebilirsiniz. Bilgilerinizi değiştirdikten sonra kaydedilmesi için “Düzenle” ye tıklamanız gerekmektedir.

 • Ödeme bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Ödeme bilgilerinizi sol üst kösedeki üç çizgi halinde gösterilen menü işaretinden “Ödeme” seçeneğini seçip değiştirebilirsiniz.

 • Hotel Same Night’a arkadaşlarımı nasıl davet edebilirim?

Hotel Same Night’a arkadaşlarınızı davet etmek için “Arkadaşını davet et” koduna ihtiyacınız var. Bu kodu sol üst kösedeki üç çizgi halinde gösterilen menü işaretinden “Arkadaşını Davet Et” i seçerek görebilirsiniz.  Ayrıca kodunuzun altındaki “Paylaş” a tıklarsanız SMS, E-posta ya da facebook aracılığıyla da bu kodu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Davet ettiğiniz arkadaşınız sizin verdiğiniz kodu kullanarak rezervasyonunu gerçekleştirdiğinde siz ve arkadaşınız 10 TL değerinde Hotel Same Nightkredisi kazanırsınız!

“Arkadaşını davet et” sistemini kullanmanın Şartları ve kuralları:

 • Sizinle aynı cep telefonunu ve kredi kartını kullan birisini Hotel Same Night’a davet edemezsiniz.
 • “Arkadaşını davet et” sistemini sadece bireysel olarak kullanabilirsiniz ve asla ticari amaçlarla kullanıp başka internet sayfalarına ve seyahat acentelerin veremezsiniz. Dilerseniz kendi sosyal medya hesaplarınızdan (facebook, twitter, instagram etc) promosyon kodunuzu paylaşabilirsiniz. Ancak size ait olmayan hesaplarda ve sadece katılımcı olarak girdiğiniz internet sayfalarında promosyon kodunuzu dağıtamazsınız. Ayrıca Google, Yahoo ve benzeri arama motorları üzerinden de promosyon kodunuzu paylaşamazsınız.

Eğer bu kurallardan herhangi birini ihlal ederseniz Hotel Same Night olarak elinizdeki kredileri alıp hesabınızı kapatmak zorunda kalırız.

 • Hotel Same Night’tan kazandigim kredilerimin bir son kullanma tarihi var mı?

otel Same Night ile kazandığınız krediler yaptığın son rezervasyondan bir sene sonrasında geçerliliğini maalesef kaybeder.

 • Otellerin fiyatlarının görüntülediği para birimini nasıl değiştirebilirim?

Otellerin fiyatlarının görüntülendiği para birimini sol üst kösedeki üç çizgi halinde gösterilen menü işaretinden “Hesap” ı seçerek ve “Hesap” bölümünden “Kur Seçenekleri” ne tıklayarak değiştirebilirsiniz. 

 • Kredi kartı bilgilerimin güvenle sisteminizde saklanacağından nasıl emin olabilirim?

Hotel Same Night olarak amacımız sizlere otel rezervasyonlarını 30 saniyenin altında, en basit şekilde yaptırabilmektir. Bu nedenle sizlere yaptığınız ilk rezervasyonda kredi kartı bilgilerinizi kayıt etme olanağı veriyoruz. Sizler kredi kartı bilgilerinizi kayıt etmek isterseniz daha sonraki rezervasyonlarınızda sadece kredi kartı güvenlik kodunuzu girip rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sizin kredi kartı bilgileriniz sadece sizin kullandığınız cihaz üzerine kayıt edilir ve hiçbir durumda Hotel Same Night sizin kart bilgilerinize ulaşamaz. Bunlara ek olarak, hatırlatmak isteriz ki cihazınızın çalınması veya kaybolması durumunda Hotel Same Night hiçbir şekilde kredi kartı bilgilerinizden sorumlu tutulamaz.

 • Promosyon kodu, davet etme kodu ve Hotel Same Night kredisi nelerdir? Bunları nasıl aktif edebilirim?

Bazı zamanlarda Hotel Same Night sizlere çeşitli miktarlar değerinde promosyon kodları verir. Sizler bu kodları kullanarak zaten avantajlı olan otel fiyatlarını daha da avantajlı hale getirebilirsiniz. Eğer bir arkadaşınızdan Hotel Same Night daveti alırsanız, siz arkadaşınızın “Davetiye Kodu” ile Hotel Same Night’a üye olup rezervasyonunuzu gerçekleştirdiğiniz takdirde, siz de arkadaşınız da 10TL kazanır! Promosyon ve Davetiye kodlarını aktif etmek için ana ekrandan sol üst kösedeki üç çizgi halinde gösterilen menü işaretinden“Kod Kullan” ı seçmelisiniz. Bu bolüme kodunuzu girip “Kodu Kullan” a tıkladığınızda kodunuz aktive edilmiş olur ve kodun miktarı kadar para “Kredilerim” kısmına yazılır. Ne kadar krediniz olduğunu görmek için sol üst kösedeki üç çizgi halinde gösterilen menü işaretinden “Hesap”ı seçip, “Hesap” bölümünden“Kredilerim” seçeneğine tıklamalısınız. Hotel Same Night Kredileri ise Hotel Same Night’la yaptığınız rezervasyondan sonra kazandığınız kredilerdir. Hotel Same Night kredileriniz yaptığınız bir sonraki rezervasyonun miktarından otomatik olarak düşer.

4- ANLASMA

 • Günlük otel fiyatlarını nerden alıyorsunuz?

Otellerin altında üstü çizilen fiyatlar o an için her yerde verilen en düşük fiyatlardır (otellerin kendi internet sayfalarında ve büyük rezervasyon acentelerinin internet sayfalarında). Bu fiyatların altında da sadece Hotel Same Night’ta bulabileceğiniz avantajlı fiyatları görebilirsiniz.

 • Hotel Same Night’taki otel fiyatları diğer internet sitelerinde görünen fiyatlardan daha mı çok avantajlı?

Son dakika rezervasyonlarına yönelik bir mobil uygulama olup otellerin son dakikaya kadar boş kalan odalarını değerlendirmeyi hedefliyoruz. Bu nedenle, otellerden kendi internet sitelerinde ve büyük rezervasyon acentelerinin internet sitelerinde görünen fiyatlardan daha avantajlı fiyatlar alıp sizlere mutlulukla sunuyoruz!

Hotel Same Night Fiyat Garantisi:

Hotel Same Night olarak sizlere sunduğumuz otel fiyatının o an için bulabileceğiniz en avantajlı fiyat olduğunun garantisini veriyoruz! Eğer herhangi bir yerde, Hotel Same Night’ta bulduğunuz fiyattan daha avantajlı bir fiyatla karşılaşırsanız biz Hotel Same Night olarak bulduğunuz daha avantajlı fiyat ve Hotel Same Night’a ödediğiniz fiyat arasındaki farkı sizlere Hotel Same Night kredisi olarak geri veriyoruz!

Oteller anlık olarak fiyatlarını değiştirebiliyor. Bu nedenle, sizlere verdiğimiz fiyat garantisi yapılan rezervasyonlardan 2 saat sonrasına kadar geçerlidir

Sizlere fiyat garantisi verebilmemiz için başka yerde bulduğunuz avantajlı otel fiyatı Hotel Same Night’ta yaptığınız rezervasyonla aynı otel, aynı oda tipi ve aynı tarihlerde olmalıdır.

Ayrıca size verdiğimiz fiyat garantisi otellerin daha evvel konaklama yapmış misafirlerine sağlayabilecekleri özel bağlılık teklifleri veya bir seyahat paketinin parçası olan otel teklifleri için geçerli değildir.

Size verdiğimiz fiyat garantisi otelin adını bilmeden rezervasyon yaptığınız telefon aplikasyonuve internet bulduğunuz otel fiyatları için geçerli değildir.

Eğer bulduğunuz avantajlı fiyat yukarıdaki kriterlere uyuyorsa, Hotel Same Night’a verdiğiniz eposta adresinizi ve bizden daha avantajlı fiyatı nerden bulduğunuzun bilgilerini eposta adresimize (info@hotelsamenight.com) yollarsanız,  bizde en yakın süre içerisinde sizlere geri dönüp,  bulduğunuz daha avantajlı fiyat ve Hotel Same Night’a ödediğiniz fiyat arasındaki farkı sizlere Hotel Same Night kredisi olarak geri veririz.