HSN_Logo_Android.png

Hotel Same Night mobil uygulaması App Store ve Google Play Store’da.

Akıllı telefonlarınızla, 30 saniyede, bu gece ve yedi gün sonrasına kadar, otel rezervasyonu yapma  imkanı sunan Hotel Same Night her kategorideki en iyi otellerin son ana kadar boş kalan  odalarını avantajlı fiyatlarla size sunuyor.


ÖZEL FİYATLAR

Hotel Same Night otellerin son ana kadar satılmamış odalarını değerlendirmek üzere aldığı %50'ye varan indirimli fiyatları sizlerle paylaşıyor. Hotel Same Night yaptığı dönemsel promosyonlarla ve kullandıkça kazanılan kredilerle zaten avantajlı olan fiyatları sizin için çok daha avantajlı kılıyor.

7 GÜN ÖNCESİNDEN REZERVASYON

Hotel Same Night ile sadece ayni gün rezervasyonlarınızı değil, bugünden 7 gün sonrasına kadarki 5 gecelik konaklamalarınız için de rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Lima01.jpg

HER KATEGORİDEN EN İYİ OTELLER

Hotel Same Night uygulamasında listelediği tüm otelleri tek tek gezip, sizin için özenle seçer. Bu sayede her kategorinin en iyi otelleri Hotel Same Night ile sizlerle buluşur. Ayrıca, Hotel Same Night kullanıcıları, kaldıkları oteller hakkında yazdıkları yorumlarla da otel tercihlerinizde size yardımcı olur.


Hemen İndir, Avantajlı Fiyatlardan Faydalan!

Arkadaşını davet edersen, ilk alışverişinde x TL indirim kazanabilirsin.


Hala Üye Değil Misiniz?

Hotel Same Night hızla büyüyen ortaklarının odalarını son dakika fırsatları halinde kurumsal ve bireysel müşterileri ile buluşturarak doluluk oranlarını hızla arttırıyor. Kalite standartları otelleri, bünyesinde bulunan kurumsal bireysel müşterileriyle buluşturuyor. Siz de üye olmak için hemen iletişime geçin.

Kurumlara Sağladığımız Faydalar


Avantajlı Fiyatlar
Harcamaların Maksimum Kontrolü
Zaman Tasarrufu
Acente Komisyonsuz Hizmet
Operasyonel Kolaylık
Raporlama Hizmeti
Kullanıcı Dostu Yazılım
Kendi Kurumunuzun Acentesi Olma İmkanı
7/24 Çağrı Merkezi

Günümüzde insanların anı yaşama isteği yeni ihtiyaçlar doğuruyor. Elimizden bırakamadığımız  akıllı telfonlarımız üzerinden en pratik şekilde, bu günden bir hafta sonrasına kadar, son dakikaya yönelik otel rezervasyonu yapmayı sağlayan Hotel Same Night, otellerden son ana kadar satılmamış odalarını değerlendirmek üzere aldığı avantajlı fiyatları sizlerle paylaşıyor.

İnternet siteleri üzerinden yapılan otel rezervasyonları dakikalarca sürerken, Hotel Same Night size vakit kaybetmeden, en kısa zamanda rezervasyon yaptırmayı amaçlıyor. Otel portföyü ile herkese hitap eden Hotel Same Night, her kategorinin en iyi otellerini seçip onlardan aldığı avantajlı fiyatları sizlere sunuyor. Ayrıca, otel Same Night’ta diğer kullanıcıların yazdığı yorumları okuyarak otel seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

 30 saniye, 3 tık… mutlu otel, mutlu kullanıcı!

Gizlilik Bildirimi

Sıkça Sorulan Sorular